Hypotéky / Investice / Zlato / Pojištění

www.hypoteky-investice.cz

Proč vyzkoušet náš srovnávač a nehledat už jinde? Odpovědí je ČAS.

Nejen že si můžete porovnat hypotéky od všech velkých bank a většiny menších bank. Naší přidanou hodnotou je servis a poradenství, které k hypotečním úvěrům poskytujeme. Pomůžeme vám vybrat hypotéku dle vašich představ a možností a dále již většinu věcí zařídíme za Vás. Vy se tak můžete věnovat svým věcem a nemusíte ztrácet čas jednáním v bankách, na katastru nemovitostí, nebo při vinkulaci na pojišťovně.

Pokud se zatím jen „rozhlížíte“ po nějaké hypotéce a hledáte odpovědi jak by asi vypadala splátka, jestli by vám stačily příjmy a co vše budete k hypotéce potřebovat, pak jste tu také správně. Rádi vám vysvětlíme vaše otázky a pomůžeme vám se na hypotéku připravit tak, aby případná budoucí žádost o hypoteční úvěr proběhla rychle a hladce.

Hypotéky

Hypotéky

Hypotéka se dá svým způsobem přirovnat k investici na DLUH, se zástavou nemovitosti. Přičemž majitelem zastavené nemovitosti, je v podstatě banka, která hypotéku poskytla.

Investice

Investice

S pojmem investice se již většina lidí setkala během života několikrát. Pro každého znamená investice něco jiného. Někdo investuje do zvelebování vlastního bydlení, jiný investuje do svého podnikání či firmy.

Investiční zlato

Investiční zlato

Zlato patří z dlouhodobého hlediska k velmi bezpečným formám schraňování majetku. Na rozdíl od peněz má svou vnitřní hodnotu, která v čase roste. Díky tomu má v portfoliu nezastupitelnou roli v podobě uchovatele hodnoty majetku.

Pojištění

Pojištění

Životní pojištění by svým způsobem mělo být „parťákem“ do nepohody, který pojištěného, nebo člena jeho rodiny podrží v případech, kdy nebudou ze zdravotních důvodů schopni běžně fungovat.